Neden Biz

Tastan Mimarlikta her projenin kendine özgü özel bir yaklasim gerektirdiginin, müsteri fikirlerinin de bu yaklasimin vazgeçilmez bir parçasi oldugunun farkindayiz. Müsteri ve paydaslarla sürekli diyalog halinde olmanin  ve ekip çalismasini esas alan ve konusunda uzman olan mimar, iç mimar, insaat mühendisi ve çevre plancisini bir araya getiren bütüncül bir yaklasimin çok yönlü tasarim çözümleri üretmemize ve bizi mükemmel sonuçlara ulastiracagina inanmaktayiz.

Bu anlayisin bir sonucu olarak da tasarimcidan ustasina, mülk sahibinden malzeme saticisina kadar proje'de yer alan herkesin neyi nasil yaptigini proje sonuçlanincaya kadar dikkatle takip etmekteyiz. 'benim isim degil' cümlesine sözlügümüzde yer vermemekteyiz.

Her projede adeta bir oya isçiligi gibi santim santim ugrasarak bir sanat eseri meydana getirmeye çalismaktayiz.En küçük bir detayda dahi gerektiginde günlerimizi ve gecelerimizi harcamaktan çekinmemekteyiz. Çünkü biliyoruz ki insa ettigimiz mekanlar sadece  insanlarin  dinlenme ve yatma gibi bir takim ihtiyaçlarinin karsilandigi, çocuklarimizin büyüdügü yerler degildir. Bu yerler ayni zamanda duygularin ve hislerin de yasadigi, umutlarin ve hayallerin de yeserdigi yerlerdir. Bunlarla uyumlu bir renk, form ve varlik zenginligine sahip olmalidir.