HATA ! UR-804 Proje girişi eksik


Firmamız mimar ve mühendis önderliğinde yapım anlayışı benimsemiştir. Bu anlayış bina projelerinin ve inşaatın yapım sürecinin tek merkezde toplanması anlamına gelmektedir.
 
Normalde mülk sahibi projeyi bir mimarlık ofisine, inşaat işini de ya bir müteahhide veya her bir işi farklı bir yükleniciye yaptırmaktadır. Bu yaklaşım hem maliyetleri artırmakta hemde yapının kalitesini olumsuz yönde etkilemektedir. Ayrıca farklı yüklenicilerden bir kısmı genellikle işini geciktirmekte, sonuç olarak da hiç bir iş öngörülen zamanda bitirilememektedir. 
 
İnşaat sürecinin piyasayı bilen ve projeyi yapan mimar ve mühendisler tarafından yönetilmesi bu olumsuzlukları ortadan kaldırmakta, inşaat aşamasında karşılaşılan problemlere doğru çözümlerle zamanında müdahale edilerek projenin kesintiye uğramadan bitirilmesini sağlamaktadır. 
 
Piyasayı bilen firmamız özellikle maliyetlerin çok önemli olduğunun farkındadır. Firmamız bunu en aşağı seviye çekmek için , inşaatta ihtiyaç duyulan malzemeleri yerel aracılardan değil, ülke çapında araştırma yaparak doğrudan doğruya üreticilerden almaktadır. Bu yöntem inşaat maliyetlerinde önemli  azalışlara yol açtığı gibi, alternatif bütçelere uygun malzeme bulunmasına da imkan vermektedir.